Hogwarts Legacy oynanış videosu yayınlandı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 18.03.2022 - 03:10
Hogwarts Legacy oynanış videosu yayınlandı ve oyunun 2022 yılında çıkacağı kesinleşti. Hogwarts Legacy'nin 2022'nin sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Hogwarts Legacy oynanış videosu yayınlandı. Az önce sona eren  State of Play etkinliğinde Hogwarts Legacy'nin "2022 tatil döneminde" piyasaya çıkacağı belirtildi. Bu oyun için net bir çıkış tarihi sunmasa da, 2023 yılına erteleneceği iddia edilen Hogwarts Legacy'nin bu yıl sonunda çıkacağı kesinleşti diyebiliriz.

Hogwarts Legacy oynanış videosu yayınlandı ve çıkış tarihi için zaman aralığı verildi

Hogwarts Legacy, alışıldık Harry Potter zaman diliminde değil, 1800'lü yıllarda geçecek. Bu da alıştığımız Harry Potter evreninden oldukça farklı bir ortam demek oluyor. Ama tabi ki, Hogwarts'ın gizemleri, labirentleri ve tehlikeli yaratıkları yine de keşfe açık olacak.

Kendi yaratacağınız karakteriniz ile 4 Hogwarts binasından (Slytherin, Gryffindor, Hufflepuf veya Ravenclaw) birine yerleştikten sonra derslere katılacak, büyü düellolarına katılacak ve Quidditch oynayabileceksiniz.
Hogwarts Legacy oynanış videosu
Hogwarts'ı keşfetmek oyunun ana odak noktası olacak. Ayrıca sadece Hogwarts değil, okulun çevresi de keşfe açık olacak. Bir dolu troll ve goblin ile mücadele edeceğimiz kesin gibi. Oyunun hikayesinin, bir goblin isyanını bastırmak üzerine olacağı ve bu isyana destek olan gizemli karanlık büyücü Victor Rookwood'un oyunun ana kötüsü olacağı belirtiliyor.

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2022 16:47
Milyonlarca single player oyun varken yenisinin eklenmesi çok anlamsız. Hevesle beklerken hayal kırıklığı oldu. Böyle merakla beklenen bir dünyanın online olması gerekiyor ki bir anlam kazansın. Yazık oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2022 19:51
Daha önce ps2'de bir harry potter oyunu oynamıştım aynı bu şekilde, gerçekten sürüklüyordu :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2022 17:53
oyun online yada co op olmicak deniliyor dogrumu bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 19.03.2022 03:32
Ben beğendim. Yapılabilir olanları yapmışlar cabalamislar. Iyi bir yapım olacak bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2022 19:08
karşılaşmalar biraz düz görünüyor. sanki hep aynı hareketi yapıyoruz.
büyü hazırlama falan da çok zaman alacak bir iş gibi.

fantastik ve gizemli ufak hikayeleri açık dünyayla buluştursa yeter aslında.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hogwarts Legacy oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×