Hogwarts Legacy sinematik fragmanı yayınlandı

Tunay Şahin
Tunay Şahin 18.01.2023 - 18:26
Warner Bros. Games ve Avalanche Software, Hogwarts Legacy'nin yeni bir sinematik fragmanını yayınladı.

Önümüzdeki günlerde çıkacak olan Hogwarts Legacy sinematik fragmanı yayınlandı. Video, izleyicileri Hogwarts Legacy dünyasının içine çekiyor.

Hogwarts Legacy sinematik fragmanı az önce yayınlandı

Kale ve çevresinin kuşbakışı görüntüsünü sunan sinematik fragman, aynı zamanda oyuncuları büyünün bir parçası olmaya ve Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu'na katılma hayallerini gerçekleştirmeye davet ediyor.

Fragmanda davetiyeyi taşıyan bir baykuşun şato çatılarının üzerinden ve Büyük Salon'daki öğrencilerin başlarının üzerinden süzülüp Hogwarts konumlarından bazılarının üstten bir görüntüsünü izliyoruz. Baykuş kalede süzülürken bazı tanıdık karakterleri görebiliyorsunuz.

Baykuşun yolculuğu, Yasak Orman'daki dev örümcek sürüsünden, maskeli bir büyücüden gelen ölümcül Avada Kedavra patlamasından ve bir ejderhanın ateşli nefesinden kıl payı kurtulduğu için oyuncuların karşılaşacağı bazı gizli tehlikeleri de vurguluyor.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat'ta Steam üzerinden PC için PlayStation 5, Xbox Series çıkacak. Ayrıca 4 Nisan'da PlayStation 4 ile Xbox One için ve 25 Temmuz'da Switch için yayınlanacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2023 02:43
Oyunun türü nedir, GOW gibi açık dünya ilerlemeli mi, yoksa karakter geliştirmeli tek açık yol mekanlarda Final Fan. tarzı RPG mi? Biraz abuk oldu sorum tam oyun terimleri kullanmadığım için ama meramımı anlatabildim sanırım... Çok tşk!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2023 19:40
Çizgi-film grafikler artık günümüzde çekici durmuyor,,film görüntüsünde olacak sahici olacak ,,,next-gen diye milleti yediniz valla helal olsun
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2023 18:49
Realistic şov olacak diye gaz verdiler ortaya çıkan bu 360p animasyonumsu oyun!. paramızla rezil olduk.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2023 11:58
çıksada birileri oynarken izlesek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2023 19:29
Sinematik fragmanda bile oyun içi görüntüler koymuşlar, bence bu iddaalı olduklarını gösterir, übisoft gibi 10 numara sinematik oyun çıkınca berbat durumu yaşayacaklarını sanmıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hogwarts Legacy sinematik fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×