Hollywood yıldızları bu oyun filminde

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:39
Hollywood yıldızları bu oyun filminde
IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Kane & Lynch'in filminin de yapılacağı duyurulmuş, Kane rolünde de Bruce Willis'in olacağı bildirilmişti. Şimdi de Lynch'i kimin canlandıracağı belli oldu. Oscarlı oyuncu Jamie Foxx, filmde Lynch'i canlandıracak. Ortaya güzel bir aksiyon filmi çıkacak gibi görünüyor.

IO Interactive, geçtiğimiz günlerde yeni Kane & Lynch oyunu Dog Days'in çıkış tarihini duyurmuştu. Buna göre yapım, 24 Ağustos'ta Amerika'da, 27 Ağustos'ta da Avrupa'da raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hollywood yıldızları bu oyun filminde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×