Homefront 2'yi beklemeye başlayabiliriz

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 10.11.2010 - 11:54
Amerika-Kore savaşı bitmeyecek
THQ'nun 2011 yılında çıkaracağı en büyük yapımlardan biri olan FPS oyunu Homefront için THQ'nun çekirdek oyunlarının yapım patronu Danny Bilson, Homefront'un bir seri olarak planlandığını ve Homefront 2 için ön hazırlık çalışmalarına başlandığını duyurdu.

Homefront 2'yi beklemeye başlayabiliriz
Homefront gelecekte geçen bir Amerika- Kuzey Kore savaşını temel alan bir senaryoya sahip. Oyun PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için 22 Şubat 2011'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront 2'yi beklemeye başlayabiliriz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×