Homefront ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.09.2010 - 09:33
Amerika'nın kurtuluş mücadelesi gecikecek
Battlefield'ın geliştirici takımından ayrılan bir grubun kurduğu Kaos Studios'un geliştirdiği  FPS oyunu Homefront, ertelendi. Aslında şubat ayında çıkması beklenen yapım, yeni karar doğrultusunda bir ay gecikmeli olarak mart ayında çıkacak.

Homefront'ta alternatif gerçeklikte bir savaş senaryosu var. Güney ve Kuzey Kore bir araya gelerek yeni bir oluşum başlatıyor ve Amerika'yı işgal ediyor. Biz de bu işgale karşı direniş gösteren küçük bir gruba mensup direniş gönüllüsüyüz.

Homefront, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştiriliyor.

Homefront ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×