Homefront için yeni yapımcı günlüğü videosu

Emre Egemen
Emre Egemen 7.12.2010 - 16:02
Online arenaya yeni soluk!
Yapımcılığını THQ'nun yaptığı ve Kaos Studios tarafından yapımı üstlenilen Homefront, multiplayer moduyla da iddaalı geliyor. Yayınlanan yeni yapımcı günlüğü videosunda, Homefront'un çoklu oyunculu ortamdaki özelliklerinden bahsediliyor. 2011 yılının birinci çeyreğinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek olan Homefront'un yayınlanan son videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront için yeni yapımcı günlüğü videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×