Homefront'dan kanlı video

Burçin Aygün
Burçin Aygün 15.12.2010 - 10:37
Savaş çok vahşi
Kaos Studios'un Homefront'u için kalbi zayıf kişilere tehlikeli olabilecek bir video geldi. Yeni videoda cesetler çukurlara atılıyor ve buldozerlerle taşınıyor. Asiler iplerle asılıyor, idam ediliyorlar.Oyun Asyalı güçler (Kuzey Kore) tarafından işgal edilmiş Amerika'nın savaşını anlatıyor.Oyun gelecek Mart ayında, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360'a geliyor.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront'dan kanlı video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×