Homefront'un multiplayer demosu doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.10.2010 - 11:55
Kore ve Amerika karşı karşıya
Kaos Studios tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu Homefront'un multiplayer demosunun yayımlanacağı doğrulandı. Demo hakkında henüz bir detay verilmezken, oyuncular tarafından dikkat çekeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Homefront, Kuzey ve Güney Kore'nin birleşip tek bir güç olarak Amerika'yı işgal etmesini, bunun ardından da bir grup Amerikalı özgürlük savaşçısının mücadelesini konu alıyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen oyun, 2011'in mart ayında raflarda olacak.

Homefront'un multiplayer demosu doğrulandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront'un multiplayer demosu doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×