Homefront'un yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.11.2010 - 10:33
Amerika işgal altında
Kaos Studios tarafından geliştirilen FPS oyunu Homefront için yeni bir video yayımlandı. İçinde yapımcı yorumlarının da bulunduğu video, hem gerçek, hem de oyuniçi görüntülerden oluşuyor.

Homefront'un yeni videosu
Homefront, alternatif bir hikâyeye sahip. Gelecek zamanda Kuzey ve Guney Kore, iş birliği yaparak Büyük Kore Devleti'ni oluşturuyor ve Amerika'yı işgal ediyor. Biz de bu işgale karşı direniş gösteren bir grup özgürlük savaşçısından biriyiz.

Homefront, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştiriliyor. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront'un yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×