HoN Türkiye Bomba gibi geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.12.2013 - 17:36
MOBA oyunu HoN (Heroes of Newerth) sonunda oyun severlerin karşısına çıkıyor
Daha önce görülmedi!

Şimdiye kadar Türkiye’de bir çok online oyun lansman yaptı, bir çok turnuva gerçekleştirildi. Fakat hiç bir oyun henüz “Açık Beta” aşamasındayken Uluslar Arası bir Turnuva ile agresif bir çıkış sergileyemedi. 

Elektronik spor ve turnuva deyince akla gelen başlıca oyun firmalarından olan Nfinity Games, planladığı bu organizasyonla da adından söz ettirecek gibi duruyor. Turnuva’nın adı ve katılım koşulları çok yakında hon.com.tr adresinden duyurulacak. Offline ve online olarak bir kaç elemeden oluşacak turnuvanın finalist takımları, ülkemizi Ukrayna’da düzenlenecek olan büyük finalde temsil etmeye hak kazanacak ve bunun yanında binlerce  TL’lik nakit para ödülü ve sponsor ödüllerine sahip olabilecekler. Bu arada diğer oyunlardan farklı olarak, oyncuların kazandıkları nakit para ödülleri turnuva sonuçlandıktan hemen sonra takdim ediliyor.

HoN Türkiye Bomba gibi geliyor!
Diğer güzel bir haber ise bu turnuvanın sadece bir başlangıç olması. Önümüzdeki ay içerisinde çok daha büyük bir uluslararası turnuvanın (GSL 2014) elemeleri başlayacak. HoN türkiye, yapacağı turnuvalarda Türkiye’deki tüm dengeleri değiştireceğe benziyor.

Elektronik sporlarda gün geçtikçe ilerleme kaydeden Türk Online Oyun Pazarı özellikle Nfinity Games’in yeni projesi Heroes of Newerth ile ivme yakalayıp, ülkemize bu alanda büyük başarılar kazandırmayı hedefliyor.

Kapalı Beta bu hafta
HoN kapalı betası 18 – 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oyuna yalnızca medya kanallarıyla dağıtılacak beta-keyler ile giriş yapılacak. Kapalı Beta’nın ardından  23 Aralık’ta Açık Beta süreci başlayacak ve kullanıcılar MOBA’ya ve etkinliklere doyacak.

Tamamen Türkçe olarak oynanabilen ve ücretsiz olan Heroes of Newerth oyununa kayıt olup, oyunu yine ücretsiz indirebilmek için yalnızca bir kaç gün beklemeniz gerekecek.

-Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 00:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
HoN Türkiye Bomba gibi geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×