Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.03.2021 - 11:58
Robin Hood hikayelerinden esinlenen Hood: Outlaws and Legends için yayınlanan yeni oynanış videosunda Ranger sınıfı tanıtılıyor.

Hood: Outlaws and Legends, oyuna da adını veren Robin Hood'un hikayelerinden esinlenerek ortaya çıkmış bir oyun. Oyun severlere dört kişilik bir macera sunacak olan yapımda aksiyon dinamiklerinin yanı sıra soygun görevleri ve kampınızı geliştirme gibi farklı dinamiklere de yer verilecek. Kanunsuz bir grubu kontrol edeceğimiz oyunun yeni videosu ise IGN Fan Fest etkinliğinde yayınlandı.

Hood: Outlaws and Legends için yeni video yayınlandı

Hood: Outlaws and Legends oyununda dört kişi olarak görevlere çıkacak ve bölgede kanunsuz bir şekilde zenginleşen kişileri soymaya çalışacaksınız. Oyunun bu yeni videosu genel dinamikleri gösteriyor olsa da daha çok tanıtılan yeni sınıfa odaklanmış. Tıpkı Robin Hood gibi ok ve yay kullanımında usta olan Ranger sınıfı ekibe daha çok uzaktan destek olup gözcü görevi görüyor olsa da yakından da çok tehlikeli bir sınıf olacak. Bu sınıfın en önemli yönü ise tabi ki düşmanları kafadan tek atışta indirebileceği okları olacak. Bu oklarımızı düşmanları alt etmek için kullanabileceğimiz gibi takım arkadaşlarımızın tırmanabileceği noktalara ip atmak için de kullanacağız.

orta Çağ döneminde geçecek olan Hood: Outlaws and Legends oyunu hem PVP hem de PVE dinamiklerine sahip olacak. 10 Mayıs'ta PC dışında PS5, Xbox Series X/S, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 02:30
Bi dakka lan bu oyun muymuş hiç girip videoya bakmadım tumbnailden film falandir sanmısım :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 14:19
Anlayan biri anlatabilirse sevinirim. Şimdi bu oyunda tek kişi oynayabilecek miyiz ? Yani illa benim bu oyunu oynamam için tanımadığım insanlarla girmeye zorlamayacak değil mi ? Diyelim ki ''Borderlands'' gibi tek kişi oynayabiliyoruz. Karşıdakiler yani soymaya çalıştıklarımız NPC mi olacak ?
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 23:44
Şöyle ki kardeşim gerçek kişiler olcak mı bilemedim ama sen tek başına oynayabileceksin sadece oyun içi yapay zeka 3 npc daha yanında olcak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 20:16
oyunun dinamiklerini shadow of wara benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 1.03.2021 13:28
Oku atarken, bu şehri hayal kırıklığına uğrattın diyebiliyormuyuz acaba :)
cemakturk
cemakturk 1.03.2021 15:51
Ah ah şu Arrow'un oyununu yapmadılar ya ona yanarım :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 12:36
Gerçekten hoş görünüyor ok ile oynana oyunları hep sevmişimdir umarım oyun iyi çıkar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×