Horde'un lideri Lady Slyvannas için mükemmel bir video yayınlandı

Horde'un lideri Lady Slyvannas için mükemmel bir video yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.08.2018 - 15:47
Zafer ya da ölüm!

Battle for Azeroth güncellemesiyle birlikte oyuncuların karşısına tekrar çıkacak olan Blizzard, paket çıkmadan önce yeni güncellemede büyük rol oynayacak karakterlerin videolarını yayınlamaya devam ediyor. Üç bölümlük mini seride bu kez Şanlı Horde tarafının lideri Slyvannas'ı görüyoruz. Night Elf'lerin canı gibi koruduğu World Tree'yi yakan Slyvannas, Alliance ile girdiği savaşta gözünü kör etmiş durumda. Alliance'a zarar vermek için her türlü yolu deneyen karakterimiz, düşmanlarının umudunu yok etmek istiyor.

Blizzard, Slyvannas'ın hikaye videosunu yayınladı

Öfke ve nefret duygularıyla dolup taşan Horde tarafının hikayede bundan sonra ne gibi adımlar atacağı belli değil. Ancak tüm bunlara karşın World of Warcraft oyuncuları hikayede büyük yeri bulunan World Tree'nin sebepsiz yere yakılmasına karşı durumda. Sadece Slyvannas'ın öfkesi yüzünden yakılan World Tree'ye karşılık olarak Alliance büyük bir intikam alacaktır. Horde tarafına mensup oyuncuları gaza getiren videonun bir kısmında Arthas'ı da görebiliyoruz. Bir süre Lich King Arthas'a hizmet etmiş olan Slyvannas'ın bugünlere nasıl geldiği ve nasıl Banshee Queen olduğu videoda gösteriliyor.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 03:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2018 23:16
Garrosh Hellscream warcraftta en sevdiğim karater olmuştur. Davası yolunda yürüyen hak adamıdır kendisi. Windrunner 2. Hellscream olacaksa "For the Dark Lady".
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 2.08.2018 22:38
(karakter sayısı yetmediğinden 2. msj) kesinlikle en kısa zamanda videodaki tarzda bir anime çıkması lazım. film işi patates oldu. anime yapsınlar. ücretli üyelikle satsınlar. valla oyundan çok gişe yapabilir. baştan sonra tüm WoW evreni animesi olsa 20 yıl sürer :)) Oyunu bırakmış biri olarak bu tarz videolari izlemek gerçekten de ayrı bi keyifli oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 2.08.2018 22:33
video muhteşem. Arthas'i görmek harika tekrar.
ancak Windrunner'dan Sylvanas dönüşünde müthiş bir öfke ve şiddet ile dönüyor.
o kısmı biraz abartı geldi. ancak oyun işte fazla mantık aramamak lazım :)
genel olarak süper olmuş bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
grsl
grsl 2.08.2018 11:04
Slyvannas horde hiç başında olmasını istemediğim birisi 2. bir garrosh mevzusu olucak gibi blizzard lore'da tıkanıyor mu nedir iyice saçma sapan yerlere gider oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2018 09:44
14 yıldan sonra ilk defa yeni ek paketi almayacağım. 230 lira oyun, 2 aylik süre 140 lira.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×