Horizon: Frozen Wilds'ta bizi nasıl mekanlar bekliyor?

Horizon: Frozen Wilds'ta bizi nasıl mekanlar bekliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.10.2017 - 13:43
Oyunun yeni videosunda yeni mekanlara yer verilmiş

2017 yılının ilk önemli oyunlarından biri olan ve aynı zamanda bu yıl oynadığımız en sağlam yapımlardan birisi de olan Horizon Zero Dawn için hikaye içeriği duyurulmuştu hatırlayacağınız gibi. Gizemli bir hikayeye sahip olan ana oyunda Aloy'un hikayesine tanıklık etmiştik. E3 2017'de duyurusu yapılan The Frozen Wilds hikaye içeriği ise işte bu gizemli hikayenin biraz daha aydınlatılmasını sağlayacak.

Oyuna yepyeni bir bölge ve yeni robotlar ekleyecek olan The Frozen Wilds hikaye içeriği için bugün yeni bir video yayınlandı. Bu videoda oyunda ziyaret edeceğimiz yeni mekanlara yer verildiğini görüyoruz. Zaten manzara anlamında seyrine doyum olmayan görsellere sahip olan oyunun bu yeni paketi de anlaşılan gözlerimizi bayram ettirecek. 

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 7 Kasım itibari ile çıkacak.

Tabi bu mekanlar dışında hikaye kısmını da oldukça merak ediyorum. Özellikle eksik kalan kısımları tamamlayacak mı ya da hikayeyi nasıl bir viraja sokacak merak konusu. 7 Kasım'da çıkacak olan bu içeriğin yayınlanan yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 21:53
thunderbird e falan binemediğim sürece almam bu oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
mawymawy
mawymawy 25.10.2017 11:28
Altyazı maliyeti yüksekti savunması yaparak söz verdiği halde Türkçe altyazı eklemeyen Sony Türkiye bizleri üzmüştür. Umarım Game of the Year Edition gibi bir paket çıkarılır da en azından altyazı eklenir. Beklemedeyiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2017 13:06
oyunu aldım türkçe altyazı olmadığı için arada çok kaçırdım noktalar oldu hikayenin genelini anlasamda kaçırdığım çok şey olduğunu biliyorum,o yüzden TR altyazı çıkmazsa malesef almıycam DLC yi bana farklı bir deneyim sunacağını düşünmüyorum,altyazıda yoksa oynamanın mantığı gidiyor malesef
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 13.10.2017 11:58
Tek bir beklentim var; Lütfen bu oyun Türkçe dublaj olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2017 10:11
complete edition ile birlikte türkçe gelir mi acaba.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×