Horizon Zero Dawn yapımcısı yeni bir oyun üzerinde mi çalışıyor?

Horizon Zero Dawn yapımcısı yeni bir oyun üzerinde mi çalışıyor?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 23.05.2018 - 17:20
Yine bir iş ilanı ipucu verdi

PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Horizon Zero Dawn ve daha öncesine Killzone serilerinden tanığımız Guerilla Games yeni bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir.

Guerilla Games yeni bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir

PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Horizon Zero Dawn, Belli bir kesim oyuncu tarafından çok sevildi, bir kesim de, oyunun çok abartıldığını düşündü. Ne olursa olsun Horizon Zero Dawn, elde ettiği satış başarısıyla, yapımcı firma Guerilla Games ve Sony'nin yüzünü oldukça güldürmüştü. Horizon Zero Dawn, PlayStation 4 konsol platformuna özel bir oyun için 7.5 milyon kopya satış sayısıyla oldukça başarılı bir işe imzasını atmıştı. Geçtiğimiz günlerde Guerilla GAmes tarafından açılan bir iş ilanı, geliştirici firmanın yeni bir oyun üzerinde çalıştığına dair bir ipucu verdi. Guerilla Games açtığı iş ilanında senaryo yazarları aradığını duyurdu. Yazarlarda, AAA standardında bir oyun için diyalog yazabilme yeteneğine sahip, aksiyon rol yapma oyununda görev alabilecek, görev ve yan görev diyalogları yazabilecek yeterlilikte olma özellikleri aranıyor. Ortaya çıkan bu iş ilanından aldığımız bilgilere göre, Guerilla Games'in yeni bir oyun yapımına hazırlandığını söyleyebiliriz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 00:58
Yeni bir oyun diye bir şey yazmıyor ilanda. Belki HZD’nin ikincisi veya sonrası için arıyorlardır. Hikaye zaten devam etmeye çok müsait şekilde bitmişti.
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 10:40
Aynen öyle kesin onun için arıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 09:54
PS5 in ilk exc oyunu bu olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 05:19
Yok dükkanı kapatip gözlemeciye çevirdiler. Adamlar oyun şirketi yeni bi oyun üzerinde çalışmaları doğal değil mi? ismi Guarilla GAMES olan bi firmanin oyun yapıyor olması haber değ ri mi taşıyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 17:37
Zero down 2
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×