Hospital Tycoon’un detayları

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Hospital Tycoon’un detayları

Codemasters, bugün geçtiğimiz yılın ortasında duyurulan "Hospital Tycoon’a" dair yeni ayrıntılar açıkladı. Oyuncu doktor veya hemşire sıfatıyla hastaları iyileştirebilecek ya da “öldürebilecek”.

İngiliz yapımcı Milton Keynes (Tycoon City: New York, Monopoly Tycoon) oyununu geleneksel menajerlik olarak adlandırıyor. Oyunda muhtemelen hemşire Susie ve Dr Dave arasında, (oyuncu istediği takdirde), bir romans oluşacak. Hospital Tycoon’un mekanı Sapphire Beach Medical Institute olacak.

Hospital Tycoon aslında tam da bir arcade oyunu değil. Oyuncu kabiliyetlerini geliştirecek, dost veya düşman edinecek ve hastanenin çok çeşitli bölümlerinde çalışacak. Çetin ameliyatlardan fizyoterapiye kadar her şey mevcut olacak. Oyunun yayınlanma tarihi 2007'nin Haziran ayı olarak öngörülüyor.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 11:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hospital Tycoon’un detayları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×