Hot Pursuit'in yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 10:53
Criterion Games de suça karıştı
Ödüllü Burnout serisinin geliştiricisi Criterion Games tarafından geliştirilmekte olan yeni Need for Speed: Hot Pursuit oyunu için yeni bir video yayımlandı. Konsollar ve PC için geliştirilen yapım, 16 Kasım'da raflarda olacak. Hot Pursuit, çoklu oyuncu modları ve sosyal paylaşım siteleriyle olan bağlantısıyla da dikkat çekecek. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hot Pursuit'in yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×