Ünlü House of the Dead serisi, Scarlet Dawn ile tekrar tanınacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.01.2018 - 19:50
Klasik zombi arcade oyunu geri dönüyor.

1990'ların ortalarında gelişen arcade kabineleri, farklı oyun deneyimleri sunabiliyordu. Buna motor yarışları ve interaktif oyunlar olmak üzere silah kullanılan oyunlar da dahildi. Time Crisis, Sony'nin yanında bulunurken Sega'nın vazgeçilmez isimlerinden birisi Virtua Cop ve House of the Dead idi. Uzun süredir devam eden House of the Dead serisine ait yeni bir oyun ise Sega tarafından duyuruldu.

Eski House of the Dead ile yeni grafiklerin birleşmesi muazzam

Zaman çizelgesinde biraz ileri gittiğimizde House of the Dead, Dreamcast ve arcade makineleri dışında PC sekmesine de çıkmıştı, fakat silah yerine fare kullanıyordunuz. Özellikle dikkat ve refleks isteyen yapımın halen arcade makineleri, Japonya'da halen sıkça rastlanıyor. Geçen sene bir sürü oyun çıkarmış olan Sega ise, halen aktifliğini korumaya devam ediyor.

Sega, şimdilik sadece Japonya'da çıkacak olan yeni House of the Dead oyununa "House of the Dead: Scarlet Dawn" adını verdi. Unreal Engine 4 üzerinde çalışacak oyununu Amerika veya Avrupa gibi yerlere gelip gelmeyeceği halen bilinmiyor. Sega, en azından Scarlet Dawn'ın nasıl olduğunu göstermek amaçlı birkaç ekran görüntüsü paylaştı.

House of the Dead serisinin yeni arcade oyunu House of the Dead: Scarlet Dawn duyuruldu


House of the Dead serisinin yeni arcade oyunu House of the Dead: Scarlet Dawn duyuruldu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 02:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
House of the Dead serisinin yeni arcade oyunu House of the Dead: Scarlet Dawn duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×