House of the Dragon çıkış tarihi açıklandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 30.03.2022 - 22:39
Game of Thrones'un öncesini anlatacak olan House of the Dragon çıkış tarihi HBO tarafından açıklandı.

Game of Thrones izlemeyen çok az sayıdaki kişiden biriyseniz sizi bir kenara alalım. Zira dizinin öncesini konu alan, olayların neden bu hale geldiğini anlatan House of the Dragon çıkış tarihi HBO tarafından açıklandı.

House of the Dragon çıkış tarihi 21 Ağustos olarak açıklandı

George RR Martin'in Fire & Blood'ına dayanan House of the Dragon, Game of Thrones'da izlediğimiz savaşların 200 yıl öncesinde geçen ve House Targaryen'in hikayesini anlatacak on bölümlük bir HBO dizisi. House of the Dragon'un Twitter hesabından paylaşılan bir görsel ile duyurulan çıkış tarihi çok da uzak değil.

House of the Dragon çıkış tarihi açıklandı

Bu noktada üzücü bir haberimiz olacak ki o da dizinin HBO Max üzerinden yayınlanacak olması. Şu an ülkemizde yayında olmayan kanal bizi biraz sıkıntıya sokuyor. Ancak Game of Thrones dizisinde olduğu gibi, Türkiye'de yayın yapan bir kanal ile anlaşırlar ise, Türk kullanıcılar da diziyi takip edebileceklerdir.

Bugün ayrıca yine Twitter üzerinden yapıma dair bir çok görsel yayınlandı. Bu görsellere ulaşabilmek için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
House of the Dragon çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×