How I Met Your Mother'ın spin-off'u bir kez daha onay aldı!

How I Met Your Mother'ın spin-off'u bir kez daha onay aldı!

Onur Güner
Onur Güner 10.08.2017 - 10:42
Arap saçına döndü
Yayınlandığı tarihlerde binlerce izleyiciyi ekrana bağlamayı başaran How I Met Your Mother dizisi, tarzı ve komedi unsurlarıyla dolu konusuyla çok beğenilmişti. Özellikle karakterlerin kişisel hikayeleri ile de bazı zamanlar bizi duygusallaştırmış ama her ne olursa olsun karakterlerin birbirinden kopmamalarıyla dostluk mesajı vernişti. Kısaca çok sevilen dizi her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bitmiş, tadı damağımızda kalmıştı. Ortaya çıkan iddialara göre ise dizinin spin-off'u (yan dizisi) yapılacaktı ki hatta kanal da onaylamıştı fakat yapımcıların yoğunluğundan dolayı proje rafa kalkmıştı. Şimdi yapılan açıklamaya göre proje tekrar raftan indirildi ve tamamen yenilenmiş senarist ekip projeyi geliştirmeye başlamış.

How I Met Your Mother'ın spin-off'u bir kez daha onay aldı!
Zaten hali hazırda kanaldan onayı kapan HIMYM spin-off'u onay derdi olmadan tekrar sil baştan geliştirilecek. Ancak her ne kadar dizinin hayranları bu duruma sevinmiş olsalar da bazıları bunun gereksiz olduğunu düşünüyorlar. Acısıyla tatlısıyla bize veda eden dizinin yan dizisinin tamamen maddi düşünceler içerisinde çekileceğini ve bu yüzden de güzel olmayacağını savunuyorlar. Bakalım dizinin baş yapımcıları Carter Bays ve Craig Thomas bize nasıl bir yan dizi hazırlayacaklar bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 10:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 14:39
gercek komedi istiyorsaniz IT Crowd izleyin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2017 08:47
En kaliteli friends çakması
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 12:22
Suit up!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×