HP, ana oyuncu kitlesi için yeni Pavilion modellerini tanıttı

HP, ana oyuncu kitlesi için yeni Pavilion modellerini tanıttı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.04.2018 - 14:25
HP Pavilion ile kitlelere ulaşmayı hedefliyor

HP Inc., ana oyuncu kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni bir dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve ekranı içeren HP Pavilion Oyun serisini tanıttı. HP Pavilion Oyun ürün grubu, günlük kullanım için güçlü oyun deneyimleri ve çok işlevliliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.

HP, güçlü PC ve oyun deneyimlerini kitlelere taşıyor

Oyun bilgisayarları, dünya çapındaki 1 milyardan fazla oyuncuyla en hızlı büyüyen PC segmentlerinden birini oluşturuyor. Ana oyuncu kitlesi bu büyüyen pazarın yüzde 62'sini temsil ediyor. HP'nin OMEN serisi, performans arayanlar ve oyun tutkunları için tasarlanırken, yeni HP Pavilion serisi, tek bir cihazın tüm PC gereksinimlerini sağlamasını isteyen daha standart kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

HP Inc., EMEA Tüketici Kişisel Sistemleri Başkanı Anne-Sophie Hadberg, “HP, oyuncuları dinleyerek ve ihtiyaçlarını anlayarak, pazarın tüm segmentlerine hitap eden sektör lideri bir oyun ekosistemi kuruyor. HP Pavilion Oyun bilgisayarları ile standart oyuncular hem cesurca tasarlanmış bir cihazda güçlü bir oyun deneyimi yaşayarak hem de çok yönlü bilgisayarlarıyla günlük PC ihtiyaçlarını karşılayarak her iki dünyanın da en iyilerini elde ediyorlar” dedi.

HP, ana oyuncu kitlesi için yeni Pavilion modellerini tanıttı

HP Pavilion Gaming Laptop 15: Oyun ve yaratıcılıkta mekansal sınırları kaldırıyor

HP Pavilion Gaming Laptop 15, oyun oynama, içerik oluşturma ve üretkenlik için taşınabilirliği ve çok sağlam donanımı bir araya getiriyor. Bu, hızlı ve yüksek kapasiteli depolama, hızlı Wi-Fi ve geliştirilmiş sesin yanı sıra hava akışını yönetmek ve ısınmayı azaltmak için dizüstü bilgisayarın arka köşelerinde yer alan egzoz havalandırmalı çift fan şeklinde güçlü bir soğutma çözümü anlamına geliyor.

HP Pavilion özellikleri:

Powerhouse oyun makinesi: Oyun esnasında çeşitli görevlerin gerçekleştirilmesi için yüksek performanslı çekirdeğe sahip mobil 8. Nesil Intel® Core ™ i7 + işlemcilerle veya ana akım, dört çekirdekli mobil 8. Nesil Intel® Core ™ i7 işlemcilerle olağanüstü bilgisayar gücü sağlıyor. Oyunları, filmleri ve fotoğrafları özgürce kaydedebilmek için 2 TB'a kadar HDD, 256 GB'a kadar PCIe® NVMe ™ SSD depolamanın yanı sıra her iki seçeneğin bir arada olduğu ya da 128 GB PCIe® NVMe™ SSD ve 2 TB HDD çift depolama seçeneği yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar; hızlı depolama sağlayan 16 GB'lık Intel® Optane™ hafıza ile 1 TB'a kadar HDD depolama seçeneğinden yararlanabiliyor. MAX-Q tasarım ile NVIDIA® GeForce® GTX 1060'ın sunduğu grafik seçenekleriyle üstün grafik performansı sunuluyor.

Çarpıcı görseller ve sesler: Dar çerçeveler 144Hz 1080p, 60Hz 1080p ve 60Hz 4K ekran seçeneklerinde sunulan 15.6 inç çapraz ekranda etkileyici görseller sağlıyor. Etkileyici bir ses deneyimi için; B&O Play tarafından geliştirilen ses özelleştirici, çift hoparlörleri destekleyen HP Ses Güçlendirme teknolojisiyle klavyenin üst kısmında bulunuyor.

Işık hızında bağlantı: Tüm konfigürasyonlarda 2x2 antenli, hızlı Wi-Fi ve Gigabit hızlarını destekleyen bir seçenek9; çevrimiçi oyunlar, akıcı multimedya yayınları veya büyük dosya aktarımları için gereken veri akışını sağlıyor.

Farklı, cesur ve çarpıcı tasarım: Yüksek performanslı mobil 8. Nesil Intel® Core ™ i + H Serisi işlemciler ile alüminyum klavyeye sahip ürünün iki farklı tasarımı bulunuyor.  Siyah kaplamalı ürün, asit yeşil veya beyaz renk temalarıyla bağlantı noktalarında renk uyumunu sağlayan vurgulara sahip arkadan aydınlatmalı klavye ile tasarlandı. Belirli pazarlarda mevcut olan mobil Intel® Core ™ i U serisi işlemcili modeller, siyah kaplamalı, beyaz vurgulu, plastik klavye veya isteğe bağlı olarak arkadan aydınlatmalı klavye ile satışa sunuluyor.

HP, ana oyuncu kitlesi için yeni Pavilion modellerini tanıttı

HP Pavilion Oyun Masaüstü Bilgisayarları 690 ve 790

HP Pavilion Oyun Masaüstü Bilgisayarları, en yeni oyunları güçlendirirken mükemmel bir fiyatla güvenilir bir performans sunuyor. Siyah kaplamaya uyum sağlayan ön çerçevedeki yeşil LED şerit ve bağlantı noktalarındaki asit yeşili rengiyle çarpıcı tasarıma sahip bu bilgisayarlar, pek çok ortak özellik içeriyor.

Masaüstü bilgisayarlar, 3 TB'a kadar HDD, 512 GB'a kadar PCIe® NVMe ™ SSD depolamanın yanı sıra 3 TB ve 512 GB'a kadar ikili depolama alanı veya hızlı depolama sağlayan Intel® Optane™ hafıza ile 3 TB HDD dahil olmak üzere çoklu depolama seçenekleriyle kapasite ve performans için maksimum esneklik sağlıyor. Her iki masaüstü bilgisayar, hoparlör kurulumları için 5.1 ses desteği ile inanılmaz bir ses deneyimi sunuyor ve HP Audio Stream, Bluetooth aracılığıyla PC ile mobil cihazların eşleştirilmesini sağlıyor. Geniş bağlantı noktalarına erişim sağlamak için, masaüstü bilgisayarlar ön tarafta USB Tip A, USB Tip C, ses ve kart okuyucusu da dahil olmak üzere önemli Giriş ve Çıkış (I / O) bağlantılarını sunuyor. Kullanıcılar ayrıca yıllar içinde biriktirdikleri oyunları yüklemek ve çalıştırmak için ya da sadece bir film izlemek için optik sürücüyü de kullanabiliyor.

Alan gereksinimlerine uygun, modern bir tasarım isteyen ana oyuncu kitlesinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen HP Pavilion 690 Masaüstü Bilgisayarı, boyutu sayesinde çok daha küçük bir yer kaplıyor.

Ürün özellikleri:

• İdeal biçimde güçlendirilmiş: Çok işlevli bir bilgisayar talep eden oyuncular için geliştirilen ürün, 6 çekirdekli 8. Nesil Intel® Core ™ i7 + işlemci veya oyun esnasında çoklu görevler için 16 GB'a kadar DDR4 RAM desteğiyle 2. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciyle donatıldı.

• Oyuna hazır: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya AMD Radeon ™ RX 580 GPU kartlarıyla harika deneyimler için uyarlanmış önerilen ayarlarda en yeni başlıklara geçiş sağlıyor.

• Yükseltme ihtiyaçlarını destekler: Yarı uzunlukta grafik kartları, üç adete kadar depolama cihazı11 ve iki adet DIMM12 desteği içeriyor.

HP Pavilion 790 Oyun Masaüstü Bilgisayarı

Ürün özellikleri:

• Maksimum işlem ve bellek: 6 çekirdekli 8'inci Nesil Intel® Core ™ i7 + işlemciler sayesinde çoklu görevleri ve en son oyunları çalıştırmak için gereken ham işlem gücünü sağlarken, 64 GB'a kadar DDR4 RAM, yoğun bellek gerektiren uygulamaları çalıştırıyot. 

• Etkileyici grafik gücü: NVIDIA® GeForce® GTX 1080 veya AMD Radeon ™ RX 580 GPU'lara kadar ekran kartları, oyuncuların grafiksel olarak en zorlu oyunları oynayabilmesini sağlıyor. 

• Üstün yükseltme özellikleri: Tam uzunlukta grafik kartları, dört depolama cihazı ve daha ileri yükseltme özellikleri için dört DIMM desteği bulunuyor.

HP Pavilion Oyun 32 HDR11 Ekran

HP Pavilion Oyun 32 HDR Ekranı, oyun oynama, yaratıcı işler yapma ve her tür eğlence için çarpıcı görseller ve performans sağlıyor. HDR teknolojisinin üstün yenileme hızını Radeon ™ FreeSync ™ teknolojisiyle buluşturan ürün, bir AMD Radeon ™ grafik kartıyla eşleştirildiğinde oyun esnasında görüntüdeki bozulmaları azaltıyor. Tüm bu özelliklerle birlikte 32 inçlik çapraz sabit ekran, kullanıcıya takılma yaşamadan daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Ürün özellikleri: 

• Nefes kesen görüntü kalitesi: VESA Sertifikalı HDR ™ 600 Ekran, 600 nit zirve parlaklığı,6.000: 1 kontrast oranı ve %95 DCI-P3 renk gambiti ile dörtlü HD (2560x1440) çözünürlüğe sahip 32 inç çapraz ekranda hem oyunlarda hem de HDR uyumlu filmlerde daha canlı görüntüler sunuyor.

• Ultra-pürüzsüz görseller: Radeon ™ FreeSync ™ teknolojisi ile GPU'yu ekrana senkronize ederek daha az görüntü parçalanması ile akıcı oyun deneyimi sağlıyor. Her bir karenin önemli olduğu durumlarda oyuncuların ekstra bir avantaj elde edebilmesi için, geleneksel 60hz panele karşı 75 Hz yenileme hızı ve 5 ms yanıt süresi bulunuyor.

• Çok fonksiyonlu: Oyun konsollarını bağlamak için bir ses çıkış jakı ile iki adet HDMI bağlantı noktası, iki adet USB Tip A bağlantı noktası ve DisplayPort ile popüler aksesuarlara hızlı ve kolay bir bağlantı sağlıyor ve bu da oyunculara çoklu platformlar için ekranı güçlendirme olanağı veriyor.

HP Pavilion Oyun Fiyatlandırması ve Stok Durumu

• HP Pavilion Oyun Dizüstü bilgisayarının Mayıs ayında EMEA'da 799 € başlangıç fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

• HP Pavilion 690 oyun bilgisayarının Mayıs ayında EMEA'da 799 €  başlangıç fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

• HP Pavilion 790'ın Mayıs ayında EMEA'da 899 € başlangıç fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

• HP Pavilion 32 HDR Ekranının Ağustos ayında EMEA'da 479 € 'luk başlangıç fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 19.04.2018 15:54
Kanser model " pavilion " ger dönüyor demek. Insan bari ismini değiştirir be HP. Az çekmedik bu " pavilion " serisinden (:
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 15:29
Bu oyun laptopları ince yapınca oldu sanıyorlar. Oyun laptopu içine gtx 1070 sığdırmak demek oyun laptopu oldu demek değil. Oyun laptopu alacaksanız kalın alacaksınız. İnce oyun laptopu alın evet gtx 1070 li 1060 lı ipince makineler var ama oyun oynayınca görürsünüz ısı 100 dere olunca. Mutlaka kalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×