HP: Deathly Hallows 2 - ilk oyun içi videosu

Murat Sağlam
Murat Sağlam 21.04.2011 - 11:53
Harry Potter Deathly Hallows'un ikinci bölümüne ilk bakış.
EA Bright Light Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından piyasaya sürülecek olan Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2'nin ilk oyun içi videosu yayımlandı.

Serinin ikinci oyununun Electronic Arts tarafından, 15 Temmuz'da filmiyle birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2; PC, PS3, Xbox 360, Nintendo DS, Wii ve mobil platformlarda yer alacak.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
HP: Deathly Hallows 2 - ilk oyun içi videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×