Huawei MateBook 16 ön satışa çıktı

Basın Bülteni
Basın Bülteni 13.04.2022 - 12:03
Huawei, 16 inç FullView Ekrana sahip ilk yüksek performanslı Huawei dizüstü bilgisayarı HUAWEI MateBook 16'yı Türkiye’de ön satışa açtı.

MateBook ailesinin en yeni üyesi, estetik tasarım ile yenilikçi ve akıllı teknolojiyi birleştirerek yepyeni bir profesyonel performans sunuyor. Profesyoneller için tasarlanan Huawei MateBook 16, üretkenliği ve yaratıcı çalışmayı hızlandırır. Dizüstü bilgisayar, ekranının gerçeğe yakın renkler üretme kabiliyetini tanıyan Renk Doğruluğu ve Hızlı Kararlılık için TÜV Rheinland Sertifikasını alan türünün ilk örneğidir. AMD RYZEN 7 5000 series işlemci, olağanüstü, sessiz bir performans sağlamak için tamamen yeni Huawei Shark Fin fan soğutma sistemi ile beraber çalışıyor. Çoklu cihaz bağlantısı desteği, kullanıcıların Huawei MateBook 16'yı akıllı telefonlara, tabletlere ve monitörlere kolayca bağlanmalarını da sağlıyor.

HUAWEI MateBook 16 ön satışa çıktı

Huawei MateBook 16 ön satışa çıktı

Pro deneyimini yükselten estetik tasarım

Yüksek kaliteli metalden yapılmış gövdeye sahip HUAWEI MateBook 16 birinci sınıf bir görünüme sahip. Dizüstü bilgisayar, gövdesine dokulu bir yüzey kazandıran gelişmiş bir seramik kumlama işlemiyle tamamlanan sade Uzay Grisi renginde. Pürüzsüz bir kayma sağlayan geniş bir cam yüzeye sahip dokunmatik yüzeyde dizüstü bilgisayarda gezinmek inanılmaz bir his veriyor. HUAWEI MateBook 16, kolay ve hızlı erişim için tasarlandığından kullanıcıların dizüstü bilgisayarını tek elle bile zahmetsizce açmasına olanak tanıyor. HUAWEI MateBook 16, yalnızca 17,8 mm inceliğinde ve sadece 1,99 kg ağırlığındaki bir gövdede toplayarak kullanıcıların taşıma zorluğunu azaltıyor.

HUAWEI MateBook 16 ayrıca, kullanıcıların potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlayan profesyonel kalitede bir ekrana sahip dizüstü üretkenlik bilgisayarlarında çıtayı yükseltiyor. 16 inç FullView Ekran, yüzde 90 ekran-gövde oranıyla 2,5K'ya kadar çözünürlüğü destekler ve yaratıcı çalışma ile sürükleyici görüntüleme deneyimleri için geniş bir tuval sunar. 3:2 en boy oranı, tipik üretkenlik kullanım durumları ile daha uyumludur ve kullanıcıların iş için görüntüleme alanını daha verimli kullanmalarına olanak tanır. Her bir HUAWEI MateBook 16, ?E=1 profesyonel renk doğruluğu derecesini elde etmek için fabrikada kalibre edilir ve her dizüstü bilgisayarın sRGB renk gamının yüzde 100'ünde 1,07 milyar renk göstererek gerçeğe yakın renkler sunmasını sağlar. Ekranın düşük mavi ışık emisyonuna sahip olması ve titreme olmaması nedeniyle kullanıcı konforu da sağlanıyor, bu da gece geç vakitte gözlerin daha az yormasını sağlıyor.

Güçlü performansla anlık ilhamı yakalayın

Huawei MateBook 16 ön satışa çıktı

HUAWEI MateBook 16, olağanüstü performans sunmak için standart voltajda çalışan 7nm AMD Ryzen 7 5000 Serisi mobil işlemci ile donatıldı. HUAWEI MateBook 16'nın içindeki donanım, yüksek hızlı sürücüsüyle birleştiğinde, ofis işleri, tasarım ve kodlama gibi tipik ofis senaryolarını desteklemek için gereken her şeye sahip.

Yeni HUAWEI Shark Fin fan soğutma sistemi, büyük ölçüde geliştirilmiş performans için yeniden tasarlandı. İki adet profesyonel sınıf 75 mm+ fan, menteşeli hava girişi tasarımı ve çift ısı borusundan oluşan bu ürün, gürültüyü düşük tutarken maksimum performans sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca dizüstü bilgisayarın tüm gücünü açığa çıkarmak için işlemci TDP'sini 54W'a çıkartan performans modu ile daha iyi pil verimliliği için denge modu arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilir.

HUAWEI MateBook 16 oldukça hafif olmasına rağmen, tüm gün pil ömrü sunmak için 84Wh pil içeriyor. HUAWEI MateBook 16, kullanıcıların yalnızca dizüstü bilgisayarlarını değil, HUAWEI SuperCharge'ı destekleyen Huawei akıllı telefonlarını da hızla şarj etmeleri için çok yönlü bir 135 W güç adaptörüyle birlikte geliyor.

Akıllı bağlantı ile yaratıcı çalışmalarda iş birliği yapın

HUAWEI MateBook 16, kullanıcıların akıllı telefonlarının ekranını tek bir dokunuşla PC ekranına yansıtmasını ve aynı anda iki cihazı tek bir ekranda kontrol etmesini sağlayan PC - Telefon Çoklu Ekran İş Birliğini destekliyor. Ayrıca dizüstü bilgisayar kullanıcıların yaratıcı ihtiyaçlarını desteklemek için Huawei tabletleri, monitörleri ve ses ürünleri ile sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir.

 

Huawei MateBook 16 ön satışa çıktı

Örneğin, Çoklu Ekran İş Birliği, bir HUAWEI MatePad Pro'nun kullanıcıların spontane çizimleri için bir çizim tableti işlevi görmesini sağlar veya etkili çoklu görev için daha fazla pencereye ev sahipliği yapmak üzere ikinci bir ekran olarak kullanılabilir. Collaborate Mode, ikiliye sinerji katar ve kullanıcılara üretkenliklerini bir sonraki seviyeye yükseltmek için bir dizi ortak yeteneğe erişim sağlar. HUAWEI MateBook 16, kablolu veya kablosuz olarak HUAWEI MateView'a da bağlanabilir. Dizüstü bilgisayar ve bağımsız monitör, birlikte çalışmak için çok daha geniş bir görüntüleme alanı sağlar. Çizimlerdeki ayrıntıların incelenmesinden manzara çekimlerinde renk ayarlamalarına kadar her şey için mükemmel bir ikili oluştururlar.

Huawei MateBook 16, 4.999 TL değerindeki Huawei MateView GT 27 monitör ve 499 TL değerindeki bluetooth mouse hediyeleri ile birlikte 21.999 TL satış fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden ön satışa açıldı. Ön satışa özel sepette ayrıca 500 TL indirim yapılan dizüstü bilgisayarı satın almak isteyen kullanıcılar, vade farksız 4 taksit imkanından da faydalanabiliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 12:12
çakma macbook özgün olup adam gibi iş yapsalar daha çok satarlar
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 20:22
Macbook sevmesemde adamlar en iyi tasarımı yapıyor benim gibi apple haterları için güzel alternatif
Kalan Karakter : 300 Gönder
Huawei MateBook 16 ön satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×