Huawei'nin 165Hz oyuncu monitörü MateView GT satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.10.2021 - 13:05
165Hz yenileme hızını destekleyen kavisli ultra geniş ekrana sahip olan HUAWEI MateView GT oyuncu monitörünü satışa çıkarıyor.

Huawei geçtiğimiz dönem duyurduğu MateView isimli monitör ailesini ülkemiz pazarında satışa çıkarıyor. İlk modellerin ardından bu sefer de 165hz yenileme hızı ve geniş kavisli ekranıyla dikkat çeken HUAWEI MateView GT oyuncu monitörü ülkemizde Huawei mağazasında ön satışa çıktı. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama ve monitörün özellikleri ise şu şekilde;

Huawei'nin 165Hz oyuncu monitörü MateView GT satışa çıktı

HUAWEI MateView GT, Huawei'nin ilk kavisli monitörü. 21:9 oranında 34 inç ekran ve 3440x1440 çözünürlüğü destekleyen monitör, oyun keyfini en üst düzeye çıkarmak ve oyuncular için sürükleyici bir eğlence deneyimi yaratmak için tasarlandı.

Huawei'nin 165Hz oyuncu monitörü MateView GT satışa çıktı
Renk performansı açısından HUAWEI MateView GT, DCI-P3 renk alanını desteklediği için oyunlar ve video düzenleme için renk doğruluğunu artırıyor. Her bir panel, Delta E değeri <2 olacak şekilde profesyonel olarak fabrikada kalibre edilerek piyasaya sunuluyor. Ayrıca, HUAWEI MateView GT, içeriği daha gerçekçi hale getirmek için 350 nits maksimum parlaklığı ve 4000:1 kontrast oranının yanı sıra HDR 10'u da destekliyor.

Sınıfında lider yenileme hızıyla akıcı görseller

Huawei, herhangi bir oyun ekranı için yüksek yenileme hızının gerekli olduğunu biliyor. 165 Hz yenileme hızı desteğiyle HUAWEI MateView GT, bağlı cihazın grafik işleme yeteneklerini daha da serbest bırakıyor. Bu, yalnızca kullanıcı için daha pürüzsüz ve net görseller sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda göz yorgunluğunu da azaltıyor.

HUAWEI MateView GT, oyun senaryoları için Karanlık Alan Kontrolü özelliğine sahip. Düşük ışıkta ve aşırı pozlanmış sahnelerde ekran parlaklığını ayarlayarak, oyuncuların rakipleri hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olabilir. Ayrıca ekran, FPS oyunları için özel olarak tasarlanan Nişangah özelliğine sahip. Oyun sırasında silahın dürbünü kapalıyken bile HUAWEI MateView GT, oyunculara bir dürbün sağlayarak kolayca nişan alıp ateş etmelerine yardımcı oluyor.

Huawei'nin 165Hz oyuncu monitörü MateView GT satışa çıktı

Huawei'nin ilk oyun monitörü HUAWEI MateView GT, hem oyun hem de eğlence için mükemmel performans sunuyor. Aynı zamanda birçok ince düşünülmüş güçlü özellik ile geliyor. Gelişmiş tasarımlı Ekran Görüntüsü (OSD) menüsü ile HUAWEI MateView GT, alt çerçevesinin altında bulunan beş yönlü bir joystick sayesinde monitör etkileşimini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Ayrıca TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikasını sahip olan monitör, mavi ışığı ve gözlere zararlı olabilecek titremeyi etkin bir şekilde azaltan DC karartmayı destekliyor.

HUAWEI MateView GT genişletilebilirlik için iki HDMI 2.0 bağlantı noktası, bir DisplayPort 1.4 bağlantı noktası, şarj çin bir USB C Tipi bağlantı noktasına sahip. Bu bağlantı noktaları bir araya geldiğinde, kullanıcıların her türlü genişleme ihtiyaçları karşılanmış oluyor.

HUAWEI MateView GT 5.499 TL satış fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinde ön satışa sunuluyor. Yanında ücretsiz olarak HUAWEI WiFi AX3 Quad-Core router hediye edilen HUAWEI MateView GT, ayrıca vade farksız 4 taksit avantajı ile de sunuluyor. Kullanıcılar eğer isterlerse monitörü satın aldıktan sonra satış sayfasına yorum yazarak HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse kazanma şansı da yakalıyorlar.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 15:44
dolby vision yoksa çöp abi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Huawei'nin 165Hz oyuncu monitörü MateView GT satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×