Hugh Jackman, tekrar Wolverine olabilir!

Hugh Jackman, tekrar Wolverine olabilir!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.01.2018 - 14:12
Lütfen olsun.

Hugh Jackman, tekrar Wolverine olmayı düşünüyormuş. Bunu söyleyen kişi ise Marvel Sinematik Evreninde Winter Soldier rolü ile tanıdığımız Sebastian Stan. Ace Comic Con'da Hugh Jackman ile yan yana oturma şansı bulan Sebastian Stan, Jackman'a "Seni yakında Wolverine olarak görebilecek miyim?" sorusunu sormuş. Hugh Jackman ise kendisine "Belki" cevabını vermiş. konuşmasına devam eden Stan, "Ona sordum çünkü sürekli Logan filminin onun Wolverine ile son filmi olup olmadığını merak etmişimdir. Bana bunun kafasını kurcaladığını ve kesinlikle geri dönmeyi bir ihtimal olarak düşündüğünü söyledi." açıklamasını yaptı.

Hugh Jackman tekrar Wolverine olabilir

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Disney- Fox anlaşması sonrası kendisine sorulan soruya "Bu aslında çok ilginç bir durum. Çünkü, 17 yıl boyunca Iron Man, Hulk ve Wolverine'i birlikte görmek isterdim. Hatta, ne zaman bir Avengers filmi izlesem Wolverine'i onların arasında görebiliyordum.Tabi her seferinde kendime 'Nasıl olsa böyle bir şey olmayacak' diyordum. Haberlerde anlaşmayı duyduğum zaman ise 'Bir dakika!" dedim. Ama, maalesef o gemi benim için kalktı. Başka bir Wolverine'i orada görmek için sabırsızlanıyorum." cevabını veren Hugh Jackman'ı tekrar Wolverine olarak görebilecek miyiz?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 03:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2019 01:44
Hugh Jackman tekrar Wolverine olması için internette imza başlatmalı. adam karizma. onun dışında kimse artık bu role oturmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 22.01.2018 04:14
Kardeşim yaşı geçmekle alakası yok herkes yaş geçti yaş geçti Adam bunu kendi söyledi yaşım bedenim buna engel olamaz. Her çekimde Ailesinden ayrıldığı için Evli barklı Adam çocukları var nede olsa onlara vakit ayıramıyor gerçekten psikolojik yönden etki ettiğini söylüyordu. İngilizceniz varsa gidin bi şu Adamın Review'lerini falan izleyin ne bileyim!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 14.01.2018 22:34
Tamam çok şekil bir wolverine di ama hayatın gerçekleri, yaşlandı.
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 11:54
saça boya, surata makyaj, dublöre zam. Al sana wolverine :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2018 18:55
GELSİN!
Gel hele gel gel!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2018 11:05
infinity war sonrası gelecekten gelen bir logan olabilir ama eğer genç bir wolverine işleyeceklerse x23 yapsınlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×