Hükümdarlar, bir online strateji

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hükümdarlar, bir online strateji
Haber: Doruk Cansev

Bildiğimiz gibi artık yapay zekalar ne kadar geliştirilse de insan, gerçek oyuncularla oynamayı kendine amaç edinmiş durumda. Bu ülküyü gerçekleştirmenin en kolay yolu da online oyunlardan geçiyor. Karşımızdaki en detaylı oyunlardan birisi olan Hükümdarlar bir Mmorpg değil, web tabanlı strateji oyunu(bkz. Ogame). Oyunumuz eski çağlarda geçiyor ve detaylarıyla göz dolduruyor. Bir devlet yönetimiyle ilgili yapılabilecek ne varsa, bunlara oyunda rastlamak mümkün. Vergiyi ayarlamalı, halkımızı mutlu etmeli, üretim yapmalı, diğer oyuncularla dostluklar kurmalıyız; ancak bu yaptıklarınızın hepsi bir diğeriyle bağlantılı, bunu unutmayın. Halkınıza verdiğiniz yemek oranıyla halkın morali doğru orantılı olarak artıyor. Dolayısıyla da iş verimi. 70'e yakın farklı birim, 68 araştırma ve detaylı savaşları var Hükümdarlar'ın. Generalinizin savaştaki yerini bile ayarlamak zorundasınız. Eğer Total War serilerini yapay zekaya karşı değil de, gerçek oyuncularla oynamak isterseniz şu adrese bir uğrayın: www.hukumdarlar.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 11:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hükümdarlar, bir online strateji

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×