Humble Indie Bundle'a dört yeni oyun daha eklendi

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 19.09.2013 - 10:46
Ekstra oyunları sakın kaçırmayın
Humble Indie Bundle'a sahipseniz eğer sizin için çok güzel bir haberimiz var. Humble Indie Bundle'ı 4.70 dolardan daha fazla para ödeyerek satın aldıysanız eğer, Steam arşivinize dört farklı oyun daha ekleyebilirsiniz. Ekstra olarak alacağınız oyunlar şunlar: Rocketbirds Hardboiled Chicken, A Virus Named TOM, Bastion ve Limbo. Humble Indie Bundle şu an 2.5 milyon dolar bağışı geçmiş durumda.

Humble Indie Bundle'a dört yeni oyun daha eklendi
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Humble Indie Bundle'a dört yeni oyun daha eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×