Hunt: Showdown için yeni bir oynanış fragmanı paylaşıldı

Hunt: Showdown için yeni bir oynanış fragmanı paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.04.2018 - 16:50
Oyunun aksiyon anlarında nefesiniz kesilecek.

Crytek'in, Battle Royale türüne cevabı olan Hunt: Showdown'ın yeni oynanış videosu paylaşıldı. Geride bıraktığımız aylarda kapalı beta sürecinden geçen oyun, genel olarak oyuncuları memnun etmişti. Yayınlanan yeni oynanış fragmanında oyuna dair yeni bir içerik göremiyoruz ancak oyunun CPU optimizasyonunun yamalar sayesinde daha iyi hale getirildiği açıklandı. Kapalı beta döneminde bu durumdan yakınan yüzlerce oyuncu bulunuyordu. Görünüşe göre Crytek geliştiricileri, oyun hakkında aldıkları geri dönüşleri dikkatle dinliyor. Çok iyi bir CPU'da bile sıkıntılar çıkartan Hunt: Showdown, muhtemelen çıktığı zaman pek fazla optimizasyon sıkıntısı içermeyecektir.

Hunt: Showdown'ın yayınlanan yeni oynanış fragmanı bol aksiyonlu

Battle Royale oyunları arasında kendini oynanış mekanikleri sayesinde belli eden Hunt: Showdown, oyuncuların ilgisini çekse de hali hazırda Fortnite ve PUBG gibi yapımlar pastadan büyük bir pay almış durumda. Ancak Crytek eğer oyuna oyuncuların ilgisini çekecek çok özel bir içerik eklerse, işlerin değişeceğini söyleyebiliriz. Farklı tarzda PvP yapısı sayesinde oyuncuları her saniye diken üstüne tutan Hunt: Showdown, ayrıca Türkçe dil desteğine de sahip olarak gelecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 04:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2018 00:45
oyun güzel ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2018 00:09
Eski bir old but gold oyuncusu der ki: No optimize no güven ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×