Hunt: Showdown'ın kapalı alfa testi dönemi belli oldu

Hunt: Showdown'ın kapalı alfa testi dönemi belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.11.2017 - 14:12
Peki ne zaman?

Crytek tarafından geliştirilen first person canavar avlama oyunu Hunt: Showdown için önümüzdeki aylarda birden çok kapalı alfa testi gerçekleştirecek. Geçtiğimiz ayları oyunun karanlık dünyasını bize tanıtarak geçiren Crytek, canavar kaynayan bir çevrede gizliliği bozmanın ve takım çalışmasını bozmamızın ne kadar tehlikeli olduğunu göstermişti. Oyunun geliştiricileri ise oyuncuları oyuna ısındırmak ve Hunt: Showdown dünyasını tecrübe etmeleri için bir kaç kapalı alfa testi yapacak. Bu testler ise yapılan açıklamaya göre kış döneminde gerçekleşecek.

Hunt: Showdown kapalı beta tarihi

Oyunun yapımcılarından Fatih Özbayram yaptığı açıklamada, " Kapalı beta , oyunculardan geri dönüş almak için bizim ilk şansımız olacak ve oyun ile nasıl etkileşime geçeceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz. Sınırlı sayıda oyuncular ile yapılacak olan testlerden sonra, bir sonraki aşamada daha çok oyuncuyu davet oyunu test etmeleri için davet edeceğiz. Bu da oyun geliştiricileri ve oyuncular arasındaki ilk bağı oluşturacak olan aşama olacak . Bu sayede oyuncuların bize yapacağı geri dönüşleri daha iyi inceleyebileceğiz . " dedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 22:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×