Hunted: The Demon's Forge, Bethesda'dan geliyor

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 21.12.2010 - 10:18
Bethesda 2011’e oldukça iddialı girecek
Bethesda Softworks’ün 2011’de çıkacak olan kooperatif RPG oyunu Hunted: The Demon’s Forge hakkında bilgiler gelmeye başladı. Bethesda tarafından oyunun resmi sitesinde yayınlanan tanıtım videosunda, Hunted dünyasının kasvetli ve şeytani atmosferi RPG severlere göz kırpıyor.Hakkında epey konuşulan oyun için yapılan “Gears of War’un RPG hali” benzetmesine, inXile Entertainment CEO’su Brian Fargo’nun verdiği cevap
oldukça ilgi çekici. Brian Fargo yapılan benzetmeye “Eğer bizim oyunumuzu Gears of War’a benzettiyseniz bunu övgü olarak algılarız. Fakat bu benzetmenin yanlış olduğunu söylemeliyim. Oyunumuzu daha çok Spears of War ya da Gears of Warcraft olarak nitelendirebiliriz.” şeklinde manidar bir açıklamayla cevap vermiş.

Bu sıra dışı RPG oyunun dünyasını görmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterli. İyi seyirler…

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hunted: The Demon's Forge, Bethesda'dan geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×