1/2

Hunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Av sezonu açıldı
Platformlar PC
Hunting Unlimited 2010
  • Yapımcı - Yayıncı SCS Software - PlayTHQ
  • Çoklu Oyuncu: Yok
  • Oyun Türü: Aksiyon,Aksiyon
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 40
1 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%80
Artılar Bazı ufak ayrıntılar
Eksiler Genel olarak kötü bir yapıya sahip
Son senelerde triloji furyası koptu gidiyor. Filmlerden, oyunlara kadar bunun örneklerini görüyoruz. Ortaya güzel ve kaliteli yapımlar ortaya çıkıyor. Birbirini takip eden bölümler, önceki yayınlananlardan daha iyi bir şekilde yapılmaya çalışılır. Bazen devam projeleri ilkinin gölgesinde de kalabiliyor. Ancak oyun dünyasında senelerdir devamları yapılan, fakat bir türlü gelişmeyen bazı yapımlar var. Bunlardan biri de yıllar yılı hep yapılan, fakat aynı noktada kalan Hunting Unlimited (HU). Son olarak Hunting Unlimited 2010 ile avcılık sezonunu yeniden açıyoruz.

Nereye kadar?

HU 2010’a girdiğimizde yapımı oynamak için Challenges, Free Hunt ve Target Range isimli başlıklara girmemiz yeterli. Challenges’ta toplamda 11 bölüm bulunuyor. En başta sadece ilki açık, diğerleri kapalı olan bölümlerde on taneyi geçen avcılık görevi var. Eğer görevleri başarıyla yaparsak puan kazanıyoruz ve böylece kilitli olan bölümler sırayla açılıyor. Görevler üç tane ayı, iki tane geyiği bilmem kaç metre uzaklıktan veya şu silahla avla vs… şeklinde. Bazı görevlerde belli bir zaman kısıtlaması yer alıyor ve araç kullanma imkanımız da var. Ava çıkmadan önce oyun bizlere belirli ekipmanlar sunuyor, ama istersek bu ekipmanları görev başında da değiştirebiliriz.

Hunting Unlimited 2010
"ATV ile ata çarparsanız, duvara çarpmış gibi oluyorsunuz. At ile uçağa çarpmaya kalkıştığınızda kendinizi uçak içinde buluyorsunuz."

Free Hunt’ta ise herhangi bir bölge ve hava koşullarını seçip (Hava koşullarını istersek değiştirebiliriz de), ava çıkıyoruz. Bu modda bizden direk olarak belli bir hedef istenmiyor, sadece bölgede yaşayan hayvanlar gösteriliyor ve onları avlıyoruz. Target Range’te uzakta yer alan hedef tahtalarına ateş edip, en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar uzaktan ve isabetli vurursak o kadar puan kazanıyoruz. User Missions’tan diğer kullanıcıların hazırladığı görevleri yapabilir, Tournaments üstünden ise turnuvalara katılabilirsiniz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×