HWA 2009 Summer Cup

Serkan Selim YILDIZ
Serkan Selim YILDIZ 3.06.2010 - 12:31
HWA 2009 Summer Cup
HWA 2009 Summer Cup


Hardware Arena'nın bundan sonra belli aralıklarla düzenleyeceği oyun organizasyonlarından ilki olan HWA 2009 Summer Cup başlıyor...

Sıcaktan kavrulduğumuz şu günlerde, bilgisayar başında geçirdiğimiz dakikalara değecek güzel bir haberle karşınızdayız. Dünyanın sayılı firmalarından olan Kingston ve Sapphire markalarının sponsorluğunda düzenlenecek oyun turnuvasında, online turnuvalarda görülmemiş ödüller katılımcıları bekliyor. Birinci olan takıma 5 adet Sapphire 1 gb 4670 VGA, ikinci olan takıma 5 adet Kingston 2x2 gb KHX6400 ram kiti ve üçüncü olan takıma da orijinal NoPassage firmasından bir aylık server hediye edilecektir.

Her ne kadar eski sayılabilecek bir oyun olsada ülkemizde fanatiği fazla olan, hala kalabalık bir grup tarafından takip edilen ve her ay değişik organizasyonlarda yer alan Call of Duty 2 oyunu turnuvanın oyunu olarak seçildi. Turnuva orijinal oyun alımını teşvik etmek adına orijinal serverlarda, orijinal oyunlarla gerçekleştirilecektir.
Yapılan başvuru sayısına göre, katılacak takım sayısının ve turnuva işleyişinin belirleneceği organizasyon ile ilgili tüm duyurular Hardwarena forumunda yapılacaktır.

Kurallar için buraya, kayıt formuna ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 17:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
HWA 2009 Summer Cup

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×