Hybrid geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hybrid geliyor
Vulcan Software firması yeni FPS oyunu olan Hybrid'i duyurdu. Vulcan'ın Mother3d motorunu kullanan ilk oyunu olma özelliğini de taşıyan oyun teknoloji zengini bir dünyada geçiyor. Oyundaki çevre tamamı ile interaktif ve sağlam fizik modellemeleri ile bezenmiş olacak. Oyunda amacımız istilaya kalkışan ve yatta kargo ekibimizi bile katleden yaratıklara karşı mücadele etmek. Oyunun geneli uzay istasyonları ve uzay içerisinde bulunan mekanlarda geçecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hybrid geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×