Hyper X oyuncu seti ödülü olan PUBG videolarımız başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.03.2018 - 14:51
Hyper X oyuncu seti hediye ediyoruz!

Ekip olarak Pubg oynamaya başladık ve aksiyonu bol olan bu ilk bölümde takipçilerimize de sürprizlerimiz var. Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Playerunknown's Battlegrounds ya da kısaltılmış adı ile PUBG için HyperX ile hazırladığımız bu video serimizde şanslı takipçilerimizi de birbirinden güzel ödüller bekliyor.

Ekip olarak PUBG oynuyoruz!

Ekip olarak oynadığımız PUBG için her hafta sonu bir bölüm yayınlayacağız. Yayınladığımız bu bölümlerin her birinde bir adet anahtarkelime vereceğiz ve 4. haftanın sonunda oyun için ayrı bir canlı yayınımız olacak. Bu canlı yayında tüm bölümlerde verdiğimiz kelimeleri bize ileten takipçilerimiz bir tanesi bizden Hyper X oyuncu seti kazanacak. Yani tek yapmanız gereken bölümler içerisindeki kelimeyi bir yere not etmek ve 4. hafta sonundaki canlı yayında bu kelimeleri bize göndermek. Bu oyuncu seti içerisinde HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Cloud Alpha Kulaklık, HyperX Pulsefire FPS Fare ve Hyper X Fury S Mousepad yer alıyor. 

Ayrıca HyperX'in Youtube ve Facebook sosyal medya hesaplarını beğenerek hem farklı yarışmalara göz atabilir hem de bu ödüllü yarışmamızdaki şansınızı arttırabilirsiniz. 

Not: Video içerisinde verdiğimiz kelimeyi yorum olarak yazan kişiler otomatik olarak yarışma dışı kalacaktır.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
mertbozdag
mertbozdag 6.03.2018 20:15
İlk gittiğiniz yerde arabadan inince yaşanan kaza çok iyiydi. Devamını bekliyorum :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 19:43
Tamam da ben nereden katılcam yoksa Facedem mi.

-------------------------------------------------------------

Merhabalar, videolardaki kodları 4 hafta boyunca takip edin ve 4 haftadaki videomuz da canlı yayın tarihini dahil bütün detayları açıklayacağız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 01:09
siteye üye olmak gerekiyormu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 18:45
size nasıl ulaştırcaz peki ?

------------------------------------

Canlı yayın öncesinde gerekli açıklamaları yapacağız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 17:52
Süper olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hyper X oyuncu seti ödülü olan PUBG videolarımız başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×