Icuiti'den devrim yaratacak oyun kontrol sistemi

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
Icuiti'den devrim yaratacak oyun kontrol sistemi

Icuiti'den devrim yaratacak oyun kontrol sistemi

Oyun Geliştiricileri Konferansı 2007 (GDC 2007) devam ederken, binbir çeşit yeniliğin haberlerini Merlin'in sayfalarından okuyoruz. İşte sizlere güzel bir haber daha...

PC'de oyun oynama zevkini kat be kat arttıracak olan iWear VR920 oyun gözlüğü ve kontrolü Oyun Geliştiricileri Konferansı 2007'de tanıtıldı. "Icuiti" tarafından hazırlanan ve bilim-kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran iWear VR920, oyunculuğu başka bir boyuta taşıyacak.

Gözlük üzerine yerleştirilmiş, yüksek çözünürlükteki ekranları, mikrofonu ve en önemlisi hareket algılıyıcısı ile dikkat çeken iWear VR920 belki de konsollar arasında geri planda kalan PC oyunculuğunu yeniden ayağa kaldıracak bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Multiplayer oyunlara verdiği destekle dikkat çeken "iWear", Başta World of Warcraft, Unreal Tournament ve uçus similasyon oyunları olmak üzere şimdiden 14 farklı oyunda kullanılabiliyor.

Sözü fazla uzatmayalım ve sizleri "iWear"ı tanıtan videoyu izlemek için şöyle alalım. Nisan ayı ortasında piyasaya sürülecek iWear'ın ABD satış fiyatı 399 $ olacak. Özellikleri biraz kırpılmış modelinin ise 249 $'dan piyasa çıkması bekleniyor. Bu ürün "İPod" ile de tam uyumlu.
Icuiti'den devrim yaratacak oyun kontrol sistemi

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 06:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Icuiti'den devrim yaratacak oyun kontrol sistemi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×