id Software için Nintendo pek olası değil

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.08.2010 - 12:41
Carmack, Nintendo DS ve Wii'ye oyun yapmayı düşünmüyor
Dün akşamki Quakecon konuşmasının arından konuklardan John Carmack'e sorular geldi. Bu sorulardan bir tanesi de id Software'ın Nintendo konsolları hakkında bir projesi olup, olmayacağı yönündeydi. John Carmack, Nintendo konsolları için oyun yapmayı düşünmüyor.

2007 yılında Orcs and Elves isimli RPG oyununu DS'e çıkaran id Software, olumlu eleştirilere ve ödüllere layık görülmüştü, ancak satış kısmında Carmack, EA'in para kaybettiğini düşünüyor (EA, oyunun yayımcısıydı). Kısacası id'in gelecek planları çerçevesinde Nintendo etiketi bulunmuyor.

id Software için Nintendo pek olası değil
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
id Software için Nintendo pek olası değil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×