id Software ofisinde Tim Willits ile gezinti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.09.2010 - 15:37
Rage ve Doom'un yapımcıları nasıl bir stüdyoda çalışıyor?
Önemli oyun geliştiricilerinden id Software'ın ofisinde Tim Willits ile gezintiye çıkmak ister misiniz? Şu an Doom 4 ve Rage üzerinde çalışan id, nasıl bir ofiste bulunuyor dersiniz? Cevabı aşağıdaki videoda. İyi seyirler.İsterseniz sizi 93 yılına da götürelim, böylelikle aradaki farkı rahatlıkla görebilirsiniz. İşte bu da 93 yılındaki id Software ofisi. İyi seyirler.

A Visit to id Software from john romero on Vimeo.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
id Software ofisinde Tim Willits ile gezinti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×