IGI 2:Covert Strike SAS destekli geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
IGI 2:Covert Strike SAS destekli geliyor
Codemaster firması yeni oyunu Project:I’m Going In 2 : Cover Strike(IGI2) için SAS’ın kahraman ajanı Chris Ryan ile anlaştı.

Ryan, Körfez Savaşı’nda The Bravo Two Zero görevi esnasında 8 adamıyla birlikte yakalandıktan sonra kaçmayı başarmıştı. Bu olaydan sonra tecrübelerini kağıda dökmeye başladı ve yazdığı 9 kitap best-saller oldu. Ryan, oyunun silah ve taktik hazırlanışında yardımcı olacak. Ayrıca oyunun içindeki bir video serisinde briefing verirken görülecek.

IGI-2 uçsuz bucaksız bi dünyada üstün ateş gücü ve mükemmel bir taktik-strateji vaad ediyor. Ayrıca Ryan ‘ 30’ dan fazla gerçek silahın çalışmasını bire bir oyuna aktarıcağımın garantisi veriyorum’ diyor.

Codemaster, Activsion’ın John Mullis’le yakaladığı başarıyı Chris Ryan ile yakalamaya çalışıyor. Yakalayacağı başarıyı oyunun çıkış tarihi olarak bildirilen Kasım ayını bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 08:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
IGI 2:Covert Strike SAS destekli geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×