IGN'den Harry Potter'a 2.5 puan

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 00:58
Harry Potter'ı büyüleri bile kurtaramadı
EA Bright Light tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen, PC ve konsollar için satışa sunulan Harry Potter oyunu Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1'i IGN inceledi ve 10 üzerinden 2.5 puan vererek deyim yerindeyse yerden yere vurdu. Birçok konuda oyunu beğenmeyen site, özellikle animasyonlardan ve oynanış sisteminden dert yandı. Bu unsurlara sıkıcılığı da katan IGN, oyunun ortalama 6-8 saatte tamamlanabildiğini, ama 1 saatten fazlasını kolay kolay oynayamayacağınızı ileri sürüyor.

IGN'den Harry Potter'a 2.5 puan
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
IGN'den Harry Potter'a 2.5 puan

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×