İkinci Silent Hill filminin yapımı durduruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.08.2010 - 01:06
Yasal sorunlar, Silent Hill atmosferini dondurdu
Konami'nin efsane korku serisi Silent Hill, 2006 yılında beyazperdeyle tanışmış ve yaklaşık 100 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. Bu ilginin ardından mutlu olan yapımcılar da ikinci film için çalışmalara başlamıştı. Yakın bir zaman kadar da bu çalışmalar sürüyordu, ancak şu an durduruldu.

Bir röportajda yapımcı Don Carmody'e Silent Hill 2'nin şu anki yapım aşaması sorulmuş. Carmody'den gelen cevap, Silent Hill severleri üzecek cinsten. Zira Silent Hill 2'nin yapım süreci, yazar ve yönetmen olan Roger Avary'nin bazı yasal problemlerinden ötürü durdurulmuş.

Filmin yapılması isteniyor, ancak şu durumda neler olacak henüz belli değil.

İkinci Silent Hill filminin yapımı durduruldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İkinci Silent Hill filminin yapımı durduruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×