İlgi çekici Japon oyunu için yeni bir video daha yayınlandı

İlgi çekici Japon oyunu için yeni bir video daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.02.2018 - 13:41
Senran Kagura serisini yakından takip eden var mı?

Bir grup Japon ve ninja genç kızı anlatan oyun serisi Senran Kagura'nın yeni oyunundan ilk video geldi. Eski nesil konsollara çıkan Senran Kagura Burst'ün yeniden yapım hali olan Senran Kagura Burst Re:Newal, eski oyundan farklı olarak yeni bölümler içerecek. Grafiksel anlamda da geliştirilen oyunun oynanış dinamikleri yine aynı gözüküyor. Oyunun giriş bölümüne ait iki video yayınlayan geliştiriciler, oyunda Hanzo National Academy ve Hebijo Clandestine Girls’ Academy okullarının olacağının altını çizdiler.

Senran Kagura Burst Re:Newal için yeni bir video paylaşıldı

Oynanış mekanikleri anlamında büyük oyunları aratmayan ve son derece zevkli duran Senran Kagura Burst Re:Newal, maalesef karakter modellemeleri ve tasarımları ile pek fazla oyuncuya hitap etmiyor. Genelde Japon oyuncuların sevdiği seri, çıktıktan uzun bir süre sonra Batı bölgesine geliyor. Sadece PlayStation 4 için çıkan seri, 22 Ocak 2018 tarihinde Japon oyuncular için piyasada olacak. Geliştiriciler Batı bölgeleri için çıkış tarihini henüz açıklamadı ancak oyunun kesin bir şekilde Batı bölgeleri için geleceğini söyleyebiliriz.

Yeni nesil Japon kültürü ile bezenmiş oyunu şahsen oynamayacağıma eminim ancak oynayan oyunculara da saygım sonsuz. Kendilerine bol şans diliyorum.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2018 13:46
Birisi bana Japon oyun geliştiricilerinin hemen hemen her oyununda özellikle bayan karakterleri tasarlarken neden sürekli fizik ölçüleri ya da kiyafetleri vs. abartılarak onları birer cinsel obje haline getirilmek istendiğini mantıklı bir biçimde açıklayabilir mi ? / Furkan Güler
-----------------------------------
Herkes ekmeğinin derdinde :D
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 17:42
İşin içine kadın karakterler girince nasıl olsa her türlü satar anlayışı var bu millette evet :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2018 10:25
ooo hentai alırım bir posta
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2018 13:47
hentai mi gardaş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×