İlk Avengers üyelerinin yaptırdığı özel dövmenin sırrı ne?

İlk Avengers üyelerinin yaptırdığı özel dövmenin sırrı ne?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.05.2018 - 10:49
İlk filmin yıldızları özel bir dövme yaptırdı

Avengers: Infinity War rüzgarı hala devam ederken filmi izleyen Marvel hayranları devam halkasını şimdiden büyük bir sabırsızlıkla beklemeye başladı. Infinity War'ın şaşırtıcı sonundan sonra hikayenin nereye gideceğini de büyük bir merakla bekliyoruz. İşte prodüksiyon aşamasında olan film ile alakalı yeni bilgilerin yanı sıra enteresan detaylar da ortaya çıkıyor. Bu detaylardan birisi de dün akşam ortaya çıktı ve Avengers üyelerinin özel bir dövme yaptırdıkları gözüktü. Peki bu dövmenin sırrı ne?

Avengers üyelerindeki dövmenin sırrı ne?

Dövme detayına geçmeden önce kimlerin bu dövmeyi yaptırdıklarını sayalım. İlk Avengers filminin de yıldızları olan, yani bir nevi Marvel Sinematik Evrenin'de Avengers'ın ilk üyeleri olarak tabir edeceğimiz Iron Man, Thor, Hawkeye, Captain America ve Black Widow'u canlandıran aktörler bu özel dövmeyi yaptırmışlar. Hulk'ı canlandıran Mark Ruffalo ise bu olayda yer almamasına rağmen dövmede ona gönderme de bulunuyor. Belki programı uymadığından daha sonra da yaptırdığını görebiliriz. Scarlett Johansson'un fikri olarak belirtilen bu dövmeye baktığımızda ise Avengers logosuna benzer bir logo gözüküyor.

Bu özel dövmenin sırrı ise canlandırılan karakter logoları ile Avengers logosunun birleşiminde yatıyor. Avengers'ın meşhur A logosu dışında karakterleri simgeleyen hatlara da yer verilmiş. Aşağıdan hangi karaktere gönderme yapıldığını görebilirsiniz.

İlk Avengers üyelerinin yaptırdığı özel dövmenin sırrı ne?

İlk Avengers üyelerinin yaptırdığı özel dövmenin sırrı ne?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 13:25
Bu mesajı kaydedin, zaman taşını kullanıp kimse ölmeyecek
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2018 05:18
O kadar basit değil..Okült bir sembol yada tılsıma benziyor bu..Süleymanın anahtarı kitabına göz atın benzerlerini görürsünüz..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 12:23
Aydınlandım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×