İlk fragmanı beklenen John Wick 3'ün logosu ortaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.10.2018 - 09:58
Film için geri sayım başladı

Aksiyon açısından hiçbir şüphemizin olmadığı John Wick serisinin 3. filmi için yeni görseller gelmeye devam ediyor. Daha önce Keanu Reeves'ı at üzerindeyken bile gördüğümüz kamera arkası görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bugün ise filmin yeni ve muhtemelen final logosu ortaya çıktı.

John Wick 3'ün logosu yayınlandı

Yayınlanan bu logoya baktığımızda standart John Wick yazısında I harfi yerine karakterin silüetinin kullanıldığını görüyoruz. Arka planda ise italik bir şekilde roma rakamı ile 3 (III) yazılmış. Asıl dikkat çeken nokta ise Parabellum kelimesinin bu yeni logoda yer almaması oldu.

İlk fragmanı beklenen John Wick 3'ün logosu ortaya çıktı

Chad Stahelski'nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu John Wick 3: Parabellum'da görüntü yönetmenliğini ise Dan Laustsenyapıyor. Filmde Continental birliğinin en önemli kurallarından birini çiğneyen ve başına konan 14 milyon dolarlık ödül sebebi ile kaçmaya başlayan John Wick'in hikayesine tanık olacağız. Keanu Reeves bir kez daha baş rolde yer alırken, ona Ian McShane gibi deneyimli oyuncular da eşlik edecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 16:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 11.10.2018 16:33
Final logosu bu değildir. Parabellum yazmazsa ne anlamı olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlk fragmanı beklenen John Wick 3'ün logosu ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×