Imagine Cup 2014 finallerine başvurular başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 9.12.2013 - 14:19
Microsoft'un yıllık etkinliği Imagine Cup'ın Türkiye finalini Ocak ayında
Microsoft tarafından düzenlenen dünyanın en büyük öğrenci teknoloji yarışmalarından Imagine Cup 2014 için başvurular başladı. Bu yıl 12’incisi gerçekleştirilecek Imagine Cup üç büyük yarışmaya ev sahipliği yapacak. Öğrenciler, ‘Dünya Vatandaşlığı’, ‘Oyun’ ve ‘İnovasyon’ alanlarında geleceği şekillendirecek çözümleriyle yarışacak.

Imagine Cup 2014 finallerine başvurular başladı!
Imagine Cup 2014’ün finali Haziran ayında Microsoft’un ABD’de Seattle’daki merkezinde ABD’de gerçekleşecek. Yarışmada birinci olan ekip Seattle ziyareti ve 50 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. Yarışmaya katılmak isteyenler Imagine Cup 2014’ün internet sitesinden doğrudan başvuruda bulunabilecek. Aynı zamanda katılımcılar, Microsoft Türkiye’nin düzenlediği yerel elemelerde yarışarak dünya finallerine katılma şansı elde edecek.

Imagine Cup 2014 finallerine başvurular başladı!
Microsoft Türkiye’nin düzenleyeceği ‘Oyun’ kategorisi yerel elemelerine katılmak için öncelikle 25 - 27 Ocak tarihlerinde Ankara, Elazığ, İstanbul ve İzmir’de 4 ilde yapılacak GGJ (Global Game Jam) yarışmalarına başvuruda bulunmak gerekiyor. Oyun kategorisine katılan projelerin ilk elemeleri Global Game Jam yarışmasında yapılacak. Bu yarışma sonrasında finale kalan projeler arasında yapılacak değerlendirmeyle Türkiye’den finalist olan proje belirlenecek.

Imagine Cup 2014 finallerine başvurular başladı!
Seçilen ekip, Microsoft Imagine Cup Dünya Finalleri’ne katılım için Microsoft Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yapılacak bölge elemelerinde yarışmaya hak kazanacak.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Imagine Cup 2014 finallerine başvurular başladı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×