Immortals Fenyx Rising kısa süreliğine ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 26.11.2021 - 20:29
Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru piyasaya sürülen Immortals Fenyx Rising, Ubisoft Connect'te kısa süreliğine ücretsiz oldu.

3 Aralık 2020'de; PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Stadia, Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen Immortals Fenyx Rising, kısa süreliğine Ubisoft Connect uygulamasında ücretsiz oldu! Ubisoft'un Zelda'sı diyebileceğimiz yapım, an itibariyle kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Bugün (26 Kasım) saat 17.00'da başlayan ücretsiz hafta sonu etkinliği, 29 Kasım saat 17.00'da sona erecek.

Immortals Fenyx Rising, kısa süreliğine ücretsiz oldu

Immortals Fenyx Rising, açık dünya aksiyon-macera türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Yunan Mitolojisini konu alan bir evren içerisinde geçiyor. Tanrılar tarafından bizlere bahşedilmiş özel yeteneklerle birlikte mitolojik yaratıklara karşı savaştığımız yapım, içerisinde bolca bulmaca da barındırıyor.

Immortals Fenyx Rising, kısa süreliğine ücretsiz oldu

Oyunun ücretsiz hafta sonu etkinliğinin sadece PC'de bulunduğunu belirtelim. Ayrıca, ücretsiz hafta sonu etkinliği bittikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, tüm ilerlemeniz kaldığınız yerden devam edecek. Ubisoft Connect aracılığıyla, 29 Kasım saat 17.00'a ücretsiz bir şekilde erişebileceğiniz yapım, an itibariyle %60 indirim ile 107,60 TL'den satılıyor. Eğer ücretsiz hafta sonu fırsatından yararlanmak istiyorsanız, buraya tıklayarak oyunu ücretsiz indirmeye başlayabilir ve diğer birçok Ubisoft fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 01:53
Başlığa "Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu" diye yazarsanız çok daha iyi olur. Çünkü Epic Games gibi platformların oyunları kalıcı vermesi gibi anlaşılıyor.
-------------------------------------
Merhabalar, o tarz bir yanlış anlaşılma olmaması adına "kısa süreliğine" kelimesini kullandık. Kalıcı olarak ücretsiz olan yapımlarda direkt olarak "ücretsiz oldu" şeklinde giriyoruz.
Maxpayne53
Maxpayne53 28.11.2021 16:03
Yine yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz, arkadaşın sorusuna cevap veren kişi(editör). Kısa süreliğine ücretsiz oldu dedin mi "Oynaması mı yoksa kalıcı olarak mı ücretsiz oldu" belli olmuyor. Kısa süreliğine kalıcı olarak ücretsiz edinebilirsiniz de diyebilirsiniz. Kısa süre 3 günde olabilir 1 hafta da. Ben de ubisoft connecte girdiktikten sonra oynamasının ücretsiz olduğunu öğrendim. Sizin kurduğunuz cümleden direkt oyunun kalıcı olarak ücretsiz sahip olunabileceği anlaşılıyor. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın. "Kısa süreliğine" sadece zaman belirtiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 12:19
1 günde bitiririm ben bunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 21:51
oyunu 4-5 saat oynadım güzel oyun hemen gittim ps5e satın aldım.. Tam konsolluk oyun pc de sarmadı =)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Immortals Fenyx Rising kısa süreliğine ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×