Impossible Creatures demosu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Impossible Creatures demosu
Microsoft firması yeni RTS oyunu olan Impossible Creatures için oynanabilir bir demo hazırladı. Bu demoda single player görevlerden 3 tanesi yeralacak. Ayrıca demo içerisinde bir tutorial ve 2 tane de "oyuncu vs. bilgisayar" haritası yeralacak. Ayrıca demoda kafamıza göre yaratıkları kombine edip bir ordu kurmamızı sağlayacak olan Sigma Combiner da olacak. Bu Combiner'da toplam olarak 14 yaratık olacak, orjinal oyunda ise toplam olarak 50 tane yaratık olacak. Oyunun çıkış tarihi şimdilik Ocak 2003. Oyunun demosunu indirmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Impossible Creatures demosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×