İnanılmaz Aile 2 filmi için yeni bir video daha yayınlandı

İnanılmaz Aile 2 filmi için yeni bir video daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 14.05.2018 - 13:04
Filmde bol bol aksiyon sahnesi ile karşılaşacağız.

Disney ve Pixar ortaklığı ile birlikte beyaz perdeye uyarlanacak olan İnanılmaz Aile 2 için yeni bir video daha paylaşıldı. Yeni videoda Elastik Kız'a (ailenin annesi) dikkat çeken yapımcılar, filmi bu karakter üzerinden yürütecek gibi gözüküyor. 14 Ocak 2005 tarihinde ilk filmini sinemaya çıkartan Pixar yetkilileri, animasyon filminden sonra oldukça güzel geri dönüşler almışlardı. Fakat ikinci filmi yapmak için takipçilerini yıllardır bekleten yapımcılar nihayet bu kararından döndüler. Geride bıraktığımız aylarda duyurusu yapılan İnanılmaz Aile 2'nin hikayesinde bulunan süper kahraman ailemiz, tekrar ilk filmde olduğu gibi süper güçlerini halktan gizlemek zorunda kalacaklar.

İnanılmaz Aile 2 için yeni bir kısa fragman yayınlandı

Ailenin annesi rolünde olan olan Elastik Kız Helen, görevlerden başını kaldıramazken ailenin babası bu sefer çocuklara bakmak durumunda kalıyor. İnanılmaz Aile'nin en genç üyesi olan bebek Jack - Jack ise güçlerini yeni keşfetmeye başlamış bir kahraman olarak seyircilerin karşısına çıkacak. Son olarak animasyon filminde yine seslendirme sanatçıları olarak Holly Hunter, Craig T. Nelson, Sarah Vowell ve Huck Milner gibi tecrübeli isimler bulunacak. Ayrıca Frozone karakterini tekrar Samuel L. Jackson seslendiriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×