İnanılmaz Aile 2 için yeni ve şahane bir fragman daha yayınlandı

İnanılmaz Aile 2 için yeni ve şahane bir fragman daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 14.04.2018 - 12:39
Kahramanlarımız yeni bir maceraya daha çıkıyor

Disney ve Pixar ortaklığı sayesinde beyaz perdeye uyarılan İnanılmaz Aile 2 için aksiyon dolu yeni bir fragman paylaşıldı. 14 Ocak 2005 tarihinde ilk filmini sinemaya çıkartan Pixar yetkilileri, animasyon filminden sonra oldukça güzel geri dönüşler almış, ancak ikinci filmi yapmak için sevenlerini uzun bir süre bekletmişti. Geride bıraktığımız dönemlerde duyurusu yapılan İnanılmaz Aile 2'nin hikayesinde bulunan süper kahraman ailemiz, tekrar ilk filmde olduğu gibi süper güçlerini halktan gizlemek zorundalar.

Ailenin annesi olan Lastik Kız Helen, görevden göreve koşarken ailenin babası bu sefer çocuklara bakmak zorunda kalacak. İnanılmaz Aile'nin en genç üyesi olan bebek Jack - Jack ise güçlerini yeni keşfetmeye başlamış bir kahraman olarak karşımıza çıkacaktır. Hatırlayacak olursak, ilk filmin sonunda kendisinin ilk defa gücünün ortaya çıktığına şahit olmuştuk. Son olarak animasyon filminde yine seslendirme sanatçıları olarak Holly Hunter, Craig T. Nelson, Sarah Vowell ve Huck Milner gibi ünlü isimler bulunacak. Ayrıca Frozone karakterini tekrar Samuel L. Jackson seslendiriyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 14:51
Aslan kral ne filmdi be
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×