Indiana Jones And The Emperor's Tomb geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Indiana Jones And The Emperor's Tomb geliyor
Lucas Arts firması yeni duyurduğu oyunu olan Indiana Jones And The Emperor's Tomb hakkında bilgiler verdi. Xbox, PS2 ve PC için hazırlanan oyun 3. şahıs görünümünden oynanan bir action adventure oyunu ve oyunda tabanca ve kamçımızın yanında ayrıca yumruklarımızı da konuşturabileceğiz. Sırf bu da değil, masa ayağı, saldaye gibi nesneleri de silah olarak kullanma imkanımız olacak. Oyun toplam 10 level'dan oluşacak ve oyun 15. yy'da Prag'daki kalede, Çin'de ve İstanbul'daki Yerebatan Sarayı'nda geçecek, evet yanlış okumadınız, oyunda İstanbul da olacak. Bulmacalar ve aksiyonun ağırlıklı olacağı oyun için çıkış tarihi henüz belli değil...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Indiana Jones And The Emperor's Tomb geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×