Indie geliştirici Ouya'ya ateş püskürdü!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.09.2013 - 21:01
Ouya'nın arkasında olduğu kesim bu değil miydi?
Ouya oyun camiasının pek çok kesiminden katı eleştiriler aldı, fakat zannediyoruz ki indie dünyasından -gerçekten indie, Jonathan Blow/Phil Fish/Notch indie'si değil- ilk taşı bugün Rose and Time'ın geliştiricisi Sophie Houlden atmış oldu. Oyununun beğenilmesine ve iyi satışlar elde etmesine rağmen Ouya'dan çekme kararı aldığını belirten Houlden bu kararının sebeplerini blogundan açıkladı. Sebep Houlden'a göre "işi batırdıklarını itiraf etme aciziyetleri". Houlden Ouya'yı çıkışında çok desteklediğini ama artık desteği yüzünden aptal hissettiğini, Ouya'nın yapımcı ilişkilerinin iyi olmadığını ve sadece imajdan ibaret olduğunu ve Ouya yetkililerinin "dürüst olmadığını" savundu. İngilizcesi olanlar kendisinin tam yazısını şuradan okuyabilir. Ne diyorsunuz? Houlden haklı gözüküyor mu?

Indie geliştirici Ouya'ya ateş püskürdü!
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Indie geliştirici Ouya'ya ateş püskürdü!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×