Indieway Mart başlıyor

Basın Bülteni 11.01.2023 - 15:44
17-18 Mart 2023 tarihinden gerçekletirilecek olan Indieway Mart etkinliği oyun dünyasından birçok önemli ismi konuk ediyor.

Geliştirici konferansları, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını sergileyebilecekleri Indie alanları, iş toplantıları ve ağ geliştirme fırsatları ile Aralık ayında onuncusunu gerçekleşen etkinliğin bir sonraki bacağı Indieway Mart 17-18 Mart’ta gerçekleşiyor

Indieway Mart, 17-18 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilecek

Önceki Indieway etkinliklerinde, 110+ geliştirici ekibi, 130+ konuşmacıyı ve 4000+ sektör profesyonelini online ve offline olarak ağırladık. Etkinlik katılımcıları arasında sektörün önde gelen firmaları, oyun geliştiriciler, öğrenciler, öğretim üyeleri, sektör profesyonelleri, yatırımcılar, hizmet ve servis sağlayıcılar da bulunuyor. Gelen yüzlerce başvurudan, ekibimiz tarafından seçilen birbirinden yetenekli yerli ve yabancı bağımsız oyun geliştiricileri ücretsiz olarak profesyoneller ve yatırımcılar ile buluşturduk. Oyunlarını sergileyen ekipler, BUGLab TEMKER Kurucu Direktörü Güven Çatak, Influencer Can Sungur, Vardiya Kurucusu Meriç Eryürek, Fiber Games Kurucu Ortağı Sinan Akkol ve Arvis Games Kurucu Ortağı Tuna Pamir gibi sektörün önemli isimlerinden değerlendirmeler aldılar ve oyunlarını daha da üst seviyeye taşıdılar. 

Siz de oyunlarınızı sergilemek ve jürilerimizden değerlendirme alarak oyununuzu üst seviyelere taşımak isterseniz bu linkten başvuru yapabilirsiniz.

BUGLAB TEKMER, İTÜ OTG, U.S. Department of State, İstinye Üniversitesi, Women in Games ve Women in Games Türkiye gibi partnerlerimizle beraber seçtiğimiz konuşmacılar sayesinde katılımcılar bir çok eğitici konferansa katıldılar. Oyun sektörünün değerli isimlerinin yer aldığı bu konuşmacıların içerisinde Focus Entertainment İçerik Sorumlusu Yves Le Yaouanq, Hero Concept Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Yönetmeni Serkan Özay, Cultic Games Kreatif Direktörü Can Oral, Unreal Engine Teknik Evangelist Joseph Azzam, SuperGears İş Geliştirme Sorumlusu Tansu Kendirli gibi isimler de yer alıyor.

Partnerlerimiz ile beraber seçeceğimiz konuşmacılar, Indieway Mart’ta katılımcılarla buluşacak. Siz de etkinliğimizde konuşmacı olarak yer almak isterseniz bu linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2024 17:01
Kalan Karakter: 300 Gönder
Indieway Mart başlıyor
İlginizi Çekebilir